Same wspaniałości! Horoskop na 2018 rok :)

with Brak komentarzy

W wigilię Św. Andrzeja poczytaj co przyniesie ci nadchodzący rok. Otwórz się na nowe i zaufaj temu, co nieznane. Nagrodą za zaufanie będą cuda. Jesteś na nie gotów?

Baran – Twój znak rozpoznawczy to upór. I bardzo dobrze. W nowym roku twój upór zaprowadzi cię daleko lub wysoko, w zależności od celów jakie sobie wyznaczysz. A intuicja, której powinieneś się słuchać ze swoim wrodzonym uporem, dopilnuje, aby podpowiadać właściwe rozwiązania. Bądź uważny, skupiony na marzeniu i nie bój się stawiać kolejnych kroków do przodu.

Byk – Nie zadręczaj się przeszłością. Ona nie istnieje. To co masz w zanadrzu jest tu i teraz. Rozejrzyj się bardzo uważnie, skupiając się na detalach. Rozglądaj się tak każdego dnia, ponieważ Nowy Rok szykuje dla ciebie same niespodzianki w twojej „codzienności”. To, co odkryjesz, poprowadzi cię do wielkiej wygranej. A czym ona będzie? Już sam dobrze wiesz.

Bliźnięta – Pozytywne myślenie to twój cel na Nowy Rok. Skupianie się wyłącznie na tym, co dobre dla ciebie i odnajdywanie pozytywów tam, gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma, nauczy cię totalnej radości z życia, dzięki czemu zdołasz je szybko odmienić na lepsze i zapomnieć o troskach. Pamiętaj, świat jest jak lustro, odbija to, z czym się w nim przeglądasz. Jeśli będziesz się przyglądać z radością, to cóż innego jak wielką radość zaserwuje ci życie?

Rak – Rak chodzi wspak. I bardzo dobrze. Wykorzystaj tę umiejętność, by od czasu do czasu zrobić krok w tył, nie bojąc się, że się cofasz. Cofanie się pomaga na nowo z lekkim dystansem spojrzeć na to miejsce, w którym tkwimy i nie możemy ruszyć dalej. To wielka odwaga zrobić w tył zwrot, nagrodą za nią jest nowa perspektywa i dostrzeżenie lepszej okazji. Bądź czujny i zaufaj małym kroczkom w tył.

Lew – Jesteś królem lub królową, zależy od ciebie bardzo dużo. Nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, codzienność w nadchodzącym roku nie pozwoli ci o tym zapomnieć. Zabłyśniesz i to nie raz. Czego się nie dotkniesz, czy to w biznesie, czy w życiu prywatnym, będziesz triumfować. Pamiętaj, aby po królewsku traktować też swój organizm, od niego też bardzo wiele zależy i tylko w tym przypadku pozwól sobie na bycie sługą. Od czasu do czasu.

Panna – Dziecięca radość to symbol nadchodzącego roku. Wyjątkowość wydarzeń, jakie na ciebie czekają w Nowym Roku, pozwolą ci zapomnieć o metryce, o tym „co się powinno”, a czego się „nie powinno”. Nie bój się iść na żywioł. Dziecięca prostota w myśleniu i podejmowaniu decyzji zawsze wychodzi na dobre.

Waga – Będziesz zarówno rozważny, jak i romantyczny. To doskonały czas na połączenie tych pierwiastków, a co za tym idzie na brak przymusu dokonywania wyborów. Będziesz mógł mieć ciastko i zjeść ciastko, które będzie ci bardzo smakować. Nowy rok to czas obfitości. Zaufaj, że tak jest i nie opieraj się życiu, a na pewno cię miło zaskoczy.

Skorpion – Zmiany w życiu są nieuniknione. Zmiany lubią, kiedy się w nie wierzy i daje się porwać do gwiazd. A wtedy dzieją się cuda. A któż z nas nie lubi magii i cudowności? Zaskocz codzienność uważnością i radością, a ona zaskoczy cię ciągłymi zmianami na lepsze.

Strzelec – Upolujesz nie lada okazję. Dziedzinę wybierz sobie sam. Los szykuje dla ciebie niespodzianki, na które ty sam musisz sobie pozwolić. Pozbądź się utartych przekonań, które blokują to, co dobre. Wówczas życie zmieni się nie do poznania.

Koziorożec – Twój urok pozwoli ci góry przenosić, a to dlatego, że będzie pochodził z głębi twojego serca. To tam zrodzi się zaufanie i uważność, które odbiją się w twojej aurze i sprawią, że każdy nowy dzień i każdy napotkany człowiek będzie reagował na twój blask. Drzwi staną przed tobą otworem, a klucze do nich nie będą już więcej potrzebne.

Wodnik – Talent, oto słowo klucz na nowy rok. Odkryjesz w sobie to, o istnieniu czego nie podejrzewałeś, co drzemało w tobie wiele lat i teraz wreszcie nadszedł odpowiedni moment na jego ujawnienie. Dlaczego? Otóż dlatego, że nadchodzący rok to szanse na rozwój nowych umiejętności i zdolności, a także na sukcesy, które przyniosą wielką radość.

Ryby – Będziesz płynąć pod prąd. I to bardzo dobrze, tych co płyną z prądem jest wielu, a wyróżniają się zbuntowani niepokorni. Bądź jednym z nich. Pewnym siebie, niepokonanym, wierzącym w swój sukces, który nosisz w sobie. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Rób to, co kochać, a zdobędziesz świat.

Photo by Daniel Jensen on Unsplash

Comments are closed.