Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?

with Brak komentarzy

Dziś będzie o książce nietypowej. Poradnik? Owszem z małym, jakże ważnym bonusem – emocjami z życia wziętymi. To połączenie daje nie tylko wiedzę merytoryczną, a też rozrywkę. Dzięki temu książka „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” może śmiało pretendować na miejsce na półce w domowej biblioteczce nawet jeśli nie jesteś zainteresowany rynkiem nieruchomości. A jeśli jesteś, to sięgnij po książkę w ciemno i zrób to jak najszybciej.

Gdy kilka lat temu sprzedawałam swoje „em”, nie sądziłam, że jest jakaś szczególna wiedza, którą mogłabym nabyć, żeby sprawnie przeprowadzić cały ten proces. Tak na dobrą sprawę byłam nawet pewna już po całej akcji, zakończonej wg mnie pomyślnie, że wszystko poszło gładko. A potem, przeczytałam książkę Joanny i Pawła Preisnerów i lekko zaniemówiłam. Ponieważ okazało się, że można łatwiej, sprawniej i… ciekawiej.

Joanna i Paweł są doświadczonymi specjalistami w branży nieruchomości. Znają się na tym, o czym piszą, więc nie ma tu miejsca na rady rodem z czasopism, w których na większości stron króluje reklama zasłon lub innych perfum. Tu jest samo sedno, sięgające momentu sprzed podjęcia decyzji o spieniężenia własnych czterech kątów. Autorzy prowadzą czytelnika za rękę w jego własnym mieszkaniu, zwracając uwagę na ważne aspekty konkretnego twojego lokum. Mamy zatem nie tylko wiedzę, ale i indywidualne podejście. A potem zachęcają czytelnika do przywdziania skóry klienta, który twoje mieszkanie kupi lub nie. Przyznasz, że spojrzenie z tej perspektywy na sprzedawano gniazdko całkowicie zmienia percepcję i podejście zarówno do przygotowań samego mieszkania jak i siebie samego jako sprzedającego?

Więcej nie powiem. Sięgnijcie po „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, zobaczcie jak można ze sprzedaży lokum zrobić przygodę i frajdę i jak przygotować na zmiany nie tylko mieszkanie, aby je spieniężyć na atrakcyjnych warunkach, ale jak przygotować siebie i swoich bliskich, którzy dotąd nazywali to miejsce swoim domem.

Joanna i Paweł Preisner, „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”.

Photo by Bench Accounting on Unsplash

Comments are closed.