Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować, Joanna i Paweł Preisner

with Brak komentarzy

To był bardzo trudny temat. Tak myślałam. Oczywiście, że agent jest niezbędny. Bez niego nie załatwię sprawy. Tak myślałam. Skorzystałam z jego usług. Opłaciłam go i dopięłam swego. Byłam zadowolona. Jednak w wielu podobnych przypadkach, nawet przy wsparciu profesjonalistów, odnosi się porażki, a nie sukcesy.

Tak mogła by się zaczynać powieść akcji, z kryminalnym wątkiem w tle, ale ja dziś nie o tym. Choć też mowa będzie o książce. Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować to poradnik z beletrystycznym zacięciem dla tych wszystkich, którzy chcieli, chcą lub zamierzają w przyszłości sprzedać lub kupić nieruchomość. A jeśli ktoś nie spekuluje i nie planuje, to także dla niego, bowiem jest to lektura niezwykła.

Choć mój pierwszy raz mam już za sobą (wydawało mi się, że nie było tak źle i sprzedaż mieszkania poszła sprawnie), to czytając książkę Joanny i Pawła zdałam sobie sprawę, że wcale nie nauczyłam się na własnych błędach i przy kolejnej okazji z pewnością bym je powtórzyła. To nie koniec! Mogłam mieć inaczej – lepiej, łatwiej i przyjemniej. A skutki popełnianych błędów nie byłyby odczuwalne po kilku latach od sprzedaży nieruchomości.

Jeśli myślicie, że sprzedaż mieszkania to bułka z masłem, przeczytajcie tę książkę. Jeżelie chcecie sprzedać mieszkanie, a nie wiecie jak się do tego zabrać, to lektura dla was. Jeśli myślicie, że rozstanie z nieruchomością to tylko cyferki i papierki, koniecznie zajrzyjcie do poradnika! Jeśli nie interesujecie się sprzedażą mieszkania, przeczytajcie tę pełną chumoru i praktycznej wiedzy lekturę – pochłoniecie ją jak najlepszą powieść. Już ja się na tym znam!

Jesteście ciekawi? Zapraszam TU, by kupić książkę 🙂
PS. To doskonały prezent z okazji i bez okazji dla znajomych!

Comments are closed.